Firma
Konkurs "Pracodawcy Jutra" - trwa 7. edycja
19.05.2023

17 kwietnia wystartowała siódma edycja „Pracodawcy Jutra”. Konkurs Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości skierowany jest do przedsiębiorców oraz instytucji edukacyjnych współpracujących z przedsiębiorcami, którzy realizowali inicjatywy edukacyjne w obszarze rozwoju pracowników lub propagowania idei edukacyjnych. Laureatów tegorocznego konkursu poznamy w październiku. Zapraszamy firmy z sektora Nowoczesnych Usług Biznesowych do aplikowania.

czytaj więcej

Praktyczne warsztaty dla doradców zawodowych w 8 województwach
19.12.2022

Serdecznie zapraszamy Nauczycieli do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz nowych kwalifikacji w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji.

czytaj więcej

Klaster eduTech
23.11.2022

Jesteśmy w trakcie rewolucji edukacyjnej i fazy gwałtownego rozwoju branży edtech, którą można porównać do rewolucji fintech. Szacuje się, że nakłady na nowoczesną naukę w skali świata wzrosną w 2025 roku do 8 bilionów dolarów.

czytaj więcej

Zakończenie 3 ważnych projektów
29.07.2022

W ostatnim okresie pomyślnie zakończyliśmy realizację projektów w Ostrożanach, w powiecie Świdnickim oraz Ząbkowickim. W ramach przeprowadzonych szkoleń, uczestnicy projektów mieli okazję nabyć cenną wiedzę podpartą praktyką oraz dostali możliwość uzyskania kwalifikacji zawodowych funkcjonujących w ramach Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji.

czytaj więcej

Kampania „Kwalifikacja 2025+” – nagrody dla szkół
06.12.2021

W minionym tygodniu 5 najlepszych szkół ponadpostawowych, które wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii „Kwalifikacje 2025+” otrzymało nagrody za najlepszą zdawalność egzaminów w zgłoszonej grupie uczniów. Syntea jest sponsorem głównym tego konkursu.

czytaj więcej

Najnowsze publikacje Sektorowej Rady Kompetencji w sektorze NUB
24.02.2022

Zachęcamy do obejrzenia i przeczytania nowych materiałów opracowanych w ramach działań Sektorowej Rady Kompetencji w sektorze Nowoczesne Usługi Bizesowe..

czytaj więcej